info@sanayidegayrimenkul.com 0533-568-54-02 | 0533-920-73-70

Hakkımızda

    - Mail Listesi Bilgilendirmesi -

sanayidegayrimenkul.com sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunun korunması için çalışıyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği, bize yolladığınız mail adreslerinin gizliliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.

Mail Bültenine Katılım Onayı

sanayidegayrimenkul.com 'un açılış sayfasında yer alan "Mail Listemize Katılılın" bölümü kesinlikle zorunlu değildir. Kullanıcılarımız sitenin periyodik olarak gönderdiği bültene kendi istekleri doğrultusunda katılırlar. Mail Listesine Katılım bölümüne mail adreslerini yazarak "KATIL" butonuna bastıklarında mail bültenine kayıtları alınmış olur ve sanayidegayrimenkul.com 'un bülten göndermesine izin vermiş olur.

Bülten İçerikleri

sanayidegayrimenkul.com 'un kullanıcılarına yolladığı bülten içeriği tamamiyle Sanayi haberleri, Depo haberleri, Fabrika haberleri, Arsa Haberleri, OSB haberleri, Vergi ve mali haberler, Yasa değişiklikleri, Uygulama değişiklikleri, Gayrimenkul almak -Satmak yada kiralamak ile ilgilidir. Kullanıcılar bültenleri talep edemezler. sanayidegayrimenkul bülten gönderme zamanını kendi belirler ve bu süreçdeki değişiklikleri saklı tutar.

Listeden Ayrılma

Kullanıcılarımız istedikleri zaman ayrılma taleplerini info@sanayidegayrimenkul.com a yazarak listeden ayrılabilir. Başka bir mail ayrılma sistemi bulunmamaktadır.

İletişim - Ulaşım

sanayidegayrimenkul.com sitesinde uygulanan Mail Katılım Bilgilendirmesi ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize info@sanayidegayrimenkul.com adresinden iletebilirsiniz.