Endüstriyel Gayrimenkul Uzmanı

Fabrika, Depo, Sanayi Arsası ve Tüm Endüstriyel Gayrimenkuller için
SATIŞ KİRALAMA

Endüstriyel Gayrimenkul Hizmetleri

Sizin İçin Neler Yapıyoruz ?

Yatırım

Ticari gayrimenkul en avantajlı yatırım yöntemidir. Ticari gayrimenkullerde konuta göre daha uzun süreli kiralama sözleşmeleri yapılır. Bu durumda ticari mülkler sahibine önemli bir nakit akışı istikrarı sağlamaktadır. Ticari gayrimenkul yatırımının en büyük avantajlarından biri de cazip geri dönüş süresidir.

Satış / Kiralama

Satmak veya kiralamak istediğiniz Fabrika, Depo, Sanayi Arsalarınızı değerlendirmek, kiralık alanlarınızın sürdürülebilirliği için 10 yılı aşkın deneyimimizi sizinle paylaşıyor, tüm süreçleri yönetiyoruz.

Danışmanlık

Ticari gayrimenkul yatırımı yapmak, ticari gayrimenkulünüzü kiralamak, satmak, değerini öğrenmek isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz. sözleşmeden kapanışa ve ötesine uzanan süreçte sizinle birlikte yol alıyoruz.

Hemen Başla

Sürecimiz Nasıl İşliyor

Profesyonel Şekilde Süreci Nasıl İlerletiyoruz

Size özel GAYRİMENKUL departmanınızın olma zamanı


1. Keşif

Hedeflerinizi öğrenerek ve anlayarak işe başlıyoruz. Hedeflediğiniz yatırımınız veya mevcut gayrimenkulünüz için doğru stratejiler kurarak size maksimum fayda sağlıyoruz.

2. Planlama

Ticari gayrimenkulünüz ve yatırımlarınız için bugün hemen ihtiyaçlarınızı karşılayan, ileriye dönük değer kazanmasını öngören bir eylem planı oluşturuyoruz.

3. Pazarlama

Sadece ilan verip e-posta göndermiyoruz elbette. 10 yılı aşkın deneyim, müşteri birikimi ile sizin için en hızlı ve doğru çözümü sunuyoruz. Güncel pazarlama yöntemlerini birbirine entegre şekilde kullanarak, pazarlamada maksimum sayıda hedef kitle ile temas ediyoruz.

Hemen Başla

Bazı Referanslarımız

Premier Gayrimenkulleri Ve Yatırım Gruplarını Gururla Temsil Ediyoruz
Tüm Referanslar

Medya İçerikleri

endüstriyelGayrimenkullerle İlgili Daha Çok Bilgi Edinin
Tüm Videolar

Makaleler

Endüstriyel Gayrimenkullerle İlgili Makalelerimiz
Tüm Makaleler